|
|
|
|
 |
ColorLacko
2020-09-04 14:52:46
|
139227
|
Én is kedvelem nagyon ezeket a szórólapokat. Rendszeresen rá is keresek utána aznapi szórólap szerkentyűre. |
|
A hozzászólás:
 |
oblomovka
2020-09-04 12:49:30
|
139221
|
nagy kedvenceim ezek a szórólapok, talán valami meg is ragad belőlük. |
|
Előzmény:
 |
ColorLacko
2020-09-04 12:22:56
|
139217
|
Az úgy van, hogy Péter a mi kocsmárosunk. Reggel kinyitja a pultot és kiteszi az aznapi menüt. Általában szórólap a neve:)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|