|
|
|
|
 |
seeman
2020-09-04 12:28:47
|
139218
|
Ugyan, nem gond az sem.
Az alábbi képek 15 évvel ezelőtt készültek OFF Canon DSLR géppel (EOS 10D) egy szlovákiai kiránduláson.
Ettől senki sem kap hisztérikus rohamot. Talán! :-)
  
|
|
A hozzászólás:
 |
Szabolcsi Mihály
2020-09-04 10:30:17
|
139213
|
Dicséretnek szántam, bár - mivel off masinával kattintgatok - azt itt senki nem veszi komolyan :) |
|
Előzmény:
 |
seeman
2020-09-03 23:04:41
|
139211
|
:-) Már azt hittem, hogy megdicsértél.
Ez a 2012-es Zebegényi Tökfesztiválon kattant. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|