|
|
|
|
 |
Törölt nick
2020-09-04 16:07:29
|
156696
|
07:30 lesz Holnap az SK nemzeti versenyre a megfelelő Start időpont ahhoz, hogy Komárom magasságában bekövetkezzék a légikatasztrófa.... az előbb vettem elő az Abakuszt és vadul számoltam! Minden reflektor rajtad :)))) Hajrá |
|
 |
Törölt nick
2020-09-04 09:41:46
|
156695
|
Nagyon ”rafinált”... ki nem találnám ki az..... :)))) |
|
A hozzászólás:
 |
Wittenbuik
2020-09-04 08:37:40
|
156694
|
Nem véletlenül mondta az egyik sporttársunk, hogy én mevárom amíg mind megveszitek a LIVE-ot, utána meg megveszitek ti nekem! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2020-09-03 18:06:36
|
156690
|
Benzingnél, HA! A gyűjtőhelyen megvan nélküled az 5 fő akkor nem kell menni! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|