Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2020-09-03 23:04:41 139211

:-) Már azt hittem, hogy megdicsértél.

     Ez a 2012-es Zebegényi Tökfesztiválon kattant.

A hozzászólás:
Szabolcsi Mihály Creative Commons License 2020-09-03 21:21:14 139210

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=155786335&t=9217768&openwith=3

 

...erre gondoltam, igazán nem egy töketlen kép... :)

Előzmény:
seeman Creative Commons License 2020-09-03 11:00:37 139176

A portré sorozatra gondoltál vagy a tájképekre? 

Nem mindegy, hogy alulról vagy felülről nézünk valamit (vagy valakit?) !  :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!