|
|
|
|
 |
Wittenbuik
2020-09-04 08:37:40
|
156694
|
Nem véletlenül mondta az egyik sporttársunk, hogy én mevárom amíg mind megveszitek a LIVE-ot, utána meg megveszitek ti nekem! |
|
 |
Schill
2020-09-03 19:20:52
|
156692
|
Kivéve,ha a versenyszervező versenyszabályzata nem másképpen rendelkezik.
Szigorúbb lehet,mint az országos.
Mondjuk értelme nincs,de elképzelhető.. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2020-09-03 18:06:36
|
156690
|
Benzingnél, HA! A gyűjtőhelyen megvan nélküled az 5 fő akkor nem kell menni! |
|
Előzmény:
 |
<3285>
2020-09-03 18:04:40
|
156689
|
Hallod neeeem tudom 😊😆 mé mondta azt. Szombat ilyenkorra biztos lesze még hozzászólás majd kiMazsolázuk a lényeget.🤝 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|