Keresés

Részletes keresés

oblomovka Creative Commons License 2020-09-03 20:08:56 139206

pedig az ember zsigerből rávágná, hogy ááá, dx szenzorra nincs 50-es, mert semmi értelme, és puff :D

A hozzászólás:
pater68 Creative Commons License 2020-09-03 18:02:55 139202

Ez jó terv!

Hihetetlen, de van DX 50-es! Pentax csinált ilyet:

https://fotoplus.hu/hu/termekeink/objektivek-es-tartozekaik/objektiv/pentax-smc-da-50mm-f18-objektiv?utm_source=Argep&utm_medium=cpc

Előzmény:
kjapp Creative Commons License 2020-09-03 15:08:35 139194

A másodikkal meggyőztél :)   

 

Most nem mozdulok rá a D700-ra, de csak FX obit veszek ezentúl ;)
50 mm-es nem tudom van-e egyáltalán DX-ben.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!