|
|
|
|
 |
<3285>
2020-09-03 18:04:40
|
156689
|
Hallod neeeem tudom 😊😆 mé mondta azt. Szombat ilyenkorra biztos lesze még hozzászólás majd kiMazsolázuk a lényeget.🤝 |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2020-09-03 17:53:00
|
156688
|
Minek kell menni???? 🤣🤣🤝🤣 |
|
Előzmény:
 |
<3285>
2020-09-03 17:40:24
|
156686
|
Pont ez a bajom🙂 nekem az eredményszámoló momdta hogy de már pedig itt menni kell bontásra. Én kérdeztem hogy máshol miért nem kellett? Mer az máshol van volt a válasz. És most félek, elbizonytalanodtam🤣 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|