|
|
|
|
 |
<3285>
2020-09-03 17:40:24
|
156686
|
Pont ez a bajom🙂 nekem az eredményszámoló momdta hogy de már pedig itt menni kell bontásra. Én kérdeztem hogy máshol miért nem kellett? Mer az máshol van volt a válasz. És most félek, elbizonytalanodtam🤣 |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2020-09-03 17:13:40
|
156684
|
Benzing M1? De nem egyszerűbb a kerületi vezetőt megkérdezni? |
|
Előzmény:
 |
<3285>
2020-09-03 17:01:44
|
156683
|
Tutiiiii??🙂 ha tehát ha nem megyek nem baszhatok rá? Engem csak ez érdekel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|