|
|
|
|
 |
Törölt nick
2020-09-03 17:15:45
|
156685
|
És az agyhalott nyom rá minuszt :))))))) á |
|
 |
Törölt nick
2020-09-03 17:13:40
|
156684
|
Benzing M1? De nem egyszerűbb a kerületi vezetőt megkérdezni? |
|
A hozzászólás:
 |
<3285>
2020-09-03 17:01:44
|
156683
|
Tutiiiii??🙂 ha tehát ha nem megyek nem baszhatok rá? Engem csak ez érdekel. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2020-09-03 16:54:25
|
156682
|
Aki live-al bont az nem megy órabontásra mert a program automatikusan átküldi az adatait a számolónak és egy központi nyomtatónak! Tehát igen! Nem megy órabontásra! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|