Keresés

Részletes keresés

zöld_I Creative Commons License 2020-09-04 10:08:48 139212

Ha megbánom, akkor veszek megint. 

Nyakig van velük a német piac. :D

A hozzászólás:
pater68 Creative Commons License 2020-09-03 16:55:09 139200

Így kell ezt csinálni!

Csak tudod, ilyenkor mindig megkérdem: nem fogod megbánni?

Ezért nem erőltetem pár cuccom eladását, mert magamtól is megkérdeztem... :DDDDD

Előzmény:
zöld_I Creative Commons License 2020-09-03 15:20:16 139198

Nem vagyok túlságosan kétségbeesve, szerintem pár nap alatt elkel, olcsón vettem, olcsón

adom, ilyenem is volt. A mérete, súlya nem zavar, de ez a "sörösüveg is jól rajzol rajta" ez enyhén

szólva is túlzás. Volt két sörösüveg objektívem hozzá, hát nem, még én is észrevettem, hogy hogy naezmámi? És nem is 100%- on pixelkukkoltam. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!