|
|
|
|
 |
zöld_I
2020-09-04 10:08:48
|
139212
|
Ha megbánom, akkor veszek megint.
Nyakig van velük a német piac. :D |
|
A hozzászólás:
 |
pater68
2020-09-03 16:55:09
|
139200
|
Így kell ezt csinálni!
Csak tudod, ilyenkor mindig megkérdem: nem fogod megbánni?
Ezért nem erőltetem pár cuccom eladását, mert magamtól is megkérdeztem... :DDDDD |
|
Előzmény:
 |
zöld_I
2020-09-03 15:20:16
|
139198
|
Nem vagyok túlságosan kétségbeesve, szerintem pár nap alatt elkel, olcsón vettem, olcsón
adom, ilyenem is volt. A mérete, súlya nem zavar, de ez a "sörösüveg is jól rajzol rajta" ez enyhén
szólva is túlzás. Volt két sörösüveg objektívem hozzá, hát nem, még én is észrevettem, hogy hogy naezmámi? És nem is 100%- on pixelkukkoltam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|