|
|
|
|
 |
Törölt nick
2020-09-03 16:54:25
|
156682
|
Aki live-al bont az nem megy órabontásra mert a program automatikusan átküldi az adatait a számolónak és egy központi nyomtatónak! Tehát igen! Nem megy órabontásra! |
|
A hozzászólás:
 |
<3285>
2020-09-03 16:39:43
|
156681
|
..csak így Nyomozatilag kérdeznék a bontásról mert nem tudom. Országosan vonatkozik vagy kerület válogatja? Ugye van a live..teljesen mindegy milyen óra. Az átküldi az adatokat a kerületnek. Ott megjelenik. Tudják kezelni. Kell e bontásra menni-megjelenni 4 példányba nyomtatni aláírni? Ha nem? Akkor miért igen? Ha igen akkor bizonyos kerületben miért nem. " ház szabály vagy Szövetségi szabály? Ha nem megy az illető bontani mert az adatok átküldésre kerültek van e következménye?? Mi az egyenes ebben a dologban,kérdezem mert több oldalról van tapasztalatom és információm amitől nem tudom.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|