Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020-09-03 16:54:25 156682

Aki live-al bont az nem megy órabontásra mert a program automatikusan átküldi az adatait a számolónak és egy központi nyomtatónak! 
Tehát igen! Nem megy órabontásra!

A hozzászólás:
<3285> Creative Commons License 2020-09-03 16:39:43 156681

..csak így Nyomozatilag kérdeznék a bontásról mert nem tudom. Országosan vonatkozik vagy kerület válogatja? Ugye van a live..teljesen mindegy milyen óra. Az átküldi az adatokat a kerületnek. Ott megjelenik. Tudják kezelni. Kell e bontásra menni-megjelenni  4 példányba nyomtatni aláírni? Ha nem? Akkor miért igen?  Ha igen akkor bizonyos kerületben miért nem. " ház szabály vagy Szövetségi szabály? Ha nem megy az illető bontani mert az adatok átküldésre kerültek van e következménye?? Mi az egyenes ebben a dologban,kérdezem mert több oldalról van tapasztalatom és információm amitől nem tudom....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!