Keresés

Részletes keresés

pater68 Creative Commons License 2020-09-03 18:02:55 139202

Ez jó terv!

Hihetetlen, de van DX 50-es! Pentax csinált ilyet:

https://fotoplus.hu/hu/termekeink/objektivek-es-tartozekaik/objektiv/pentax-smc-da-50mm-f18-objektiv?utm_source=Argep&utm_medium=cpc

A hozzászólás:
kjapp Creative Commons License 2020-09-03 15:08:35 139194

A másodikkal meggyőztél :)   

 

Most nem mozdulok rá a D700-ra, de csak FX obit veszek ezentúl ;)
50 mm-es nem tudom van-e egyáltalán DX-ben.

 

Előzmény:
pater68 Creative Commons License 2020-09-03 14:59:48 139192

Csak a saját nevemben, de én szeretem a nagy fényerejű objektívek mosását.

 

Példák hirtelen:

85mm 1.6-on:

https://www.flickr.com/photos/121352303@N07/42898615501/in/album-72157697632708094/

vagy orosz vetítőobjektív 50mm, 1.2-n:

https://www.flickr.com/photos/121352303@N07/32601814086/in/album-72157679822089995/

 

De ez inkább csak játék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!