Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2020-09-03 19:37:29 139205

A kezem biztos, de ilyen nagy rekesznél már jól jön a liveview belenagyítása... ettől még jobb a szemem. :-)

A hozzászólás:
kjapp Creative Commons License 2020-09-03 14:48:14 139189

Ha ez így van, irigylésre méltóan biztos a kezed és jó a szemed. :)

 

Előzmény:
Jajca Creative Commons License 2020-09-03 14:34:17 139188

Én a Porst 55/1.2 obit FX és DX-en is csak nyitott rekeszen használom a közelpontjánál, de az más tészta. ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!