|
|
|
|
 |
gsmotoros
2020-09-02 21:03:08
|
96683
|
Legutóbb a gázszerelő nagyon erősködött, hogy a gáz húha fontos, annak mindenképp tartania kell, a gerendába kell szerinte. Ő nem fúrta el szerencsére, illetve csak egy gerendát támadott meg hosszában. Hagyott pár lyukat, aminél megállt mert vasat ért, bevilágítottam, tényleg jól érezte a keze és szerencsére nem fúrta el a huzalt. De azért tuti nem célszerű hosszútávon bízni a kezükben az biztos, főleg az álmennyezetnél rengeteg lyuk lesz, ott növelt esély van, hogy valami gond lesz a vége. |
|
A hozzászólás:
 |
Töck Jenő
2020-09-02 20:51:09
|
96682
|
Valószínűleg elfúrják. Kevés a hely két feszítőhuzal között. Tud csodát művelni. A huzal. |
|
Előzmény:
 |
gsmotoros
2020-09-02 20:45:44
|
96681
|
Köszönöm, megnézem mindenképpen! Reméljük megfelelő lesz. Mert azért a végletekig nem lehet a mesterek kezébe bízni, hogy "úgyse fúrják el a vasat". |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|