Keresés

Részletes keresés

gsmotoros Creative Commons License 2020-09-02 21:03:08 96683

Legutóbb a gázszerelő nagyon erősködött, hogy a gáz húha fontos, annak mindenképp tartania kell, a gerendába kell szerinte. Ő nem fúrta el szerencsére, illetve csak egy gerendát támadott meg hosszában. Hagyott pár lyukat, aminél megállt mert vasat ért, bevilágítottam, tényleg jól érezte a keze és szerencsére nem fúrta el a huzalt. De azért tuti nem célszerű hosszútávon bízni a kezükben az biztos, főleg az álmennyezetnél rengeteg lyuk lesz, ott növelt esély van, hogy valami gond lesz a vége.

A hozzászólás:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-09-02 20:51:09 96682

Valószínűleg elfúrják. Kevés a hely két feszítőhuzal között. Tud csodát művelni. A huzal.

Előzmény:
gsmotoros Creative Commons License 2020-09-02 20:45:44 96681

Köszönöm, megnézem mindenképpen! Reméljük megfelelő lesz. Mert azért a végletekig nem lehet a mesterek kezébe bízni, hogy "úgyse fúrják el a vasat".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!