|
|
|
|
 |
Töck Jenő
2020-09-02 20:51:09
|
96682
|
Valószínűleg elfúrják. Kevés a hely két feszítőhuzal között. Tud csodát művelni. A huzal. |
|
A hozzászólás:
 |
gsmotoros
2020-09-02 20:45:44
|
96681
|
Köszönöm, megnézem mindenképpen! Reméljük megfelelő lesz. Mert azért a végletekig nem lehet a mesterek kezébe bízni, hogy "úgyse fúrják el a vasat". |
|
Előzmény:
 |
Töck Jenő
2020-09-02 20:27:01
|
96680
|
Vannak a Hilti-nek (valószínűleg a Fischer-nek is) üreges téglához való dübelei. Meg kell nézni, hogy ezek mit bírnak. (az a gyanúm, hogy bírják, legföljebb több kell belőlük) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|