|
|
|
|
 |
gsmotoros
2020-09-02 20:45:44
|
96681
|
Köszönöm, megnézem mindenképpen! Reméljük megfelelő lesz. Mert azért a végletekig nem lehet a mesterek kezébe bízni, hogy "úgyse fúrják el a vasat". |
|
A hozzászólás:
 |
Töck Jenő
2020-09-02 20:27:01
|
96680
|
Vannak a Hilti-nek (valószínűleg a Fischer-nek is) üreges téglához való dübelei. Meg kell nézni, hogy ezek mit bírnak. (az a gyanúm, hogy bírják, legföljebb több kell belőlük) |
|
Előzmény:
 |
gsmotoros
2020-09-02 20:23:38
|
96679
|
Sziasztok!
E gerendás födémnél a gipszkarton álmennyezetet hogyan kéne rögzíteni? A mesterek, ahogy látom elsőre a gerendába fúrást favorizálnák. Ez nem teljesen szerencsés, de talán pont itt volt a fórumban megosztva egy kép valami katalógusbóül, hogy hogyan kell a vasat elkerülve "jól" befúrni a gerendába.
Bár csak nem olyan súly az álmennyezet, hogy ne lehessen a kefnibe rögzíteni vagy mi erről a véleményetek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|