|
|
|
|
 |
bélasuska
2020-09-03 09:40:08
|
7278
|
35mm Loxia ebay-en elvitték...
Már csak az 50-es van meg |
|
A hozzászólás:
 |
bélasuska
2020-09-02 15:26:45
|
7275
|
Sziasztok!
Két Loxiám van eladósorban, amit máshol is hirdetek. 35mm és 50mm (újszerű, hibátlan, minden tartozékával, eredeti dobozában)
CSEREBERE érdekel komolyabb fejhallgatóra (Sennheiser HD800 pl)
Csapjatok le rá és alkudozzatok, most pár napig eléggé engedékeny leszek :)
360ezerért hirdetem a kettőt egyben --- de 10%-ot minimum engedek az árból a következő pár napban

Loxia 50 (SN 51626989) Loxia 35 (SN 51713629) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|