|
|
|
|
 |
elefi
2020-09-02 17:13:02
|
95865
|
Ez mar döfi, illetve röfi, agyonrekeszelve a hatter is zavarobb lenne es a tobb zaj is rontana, szerintem is jobb igy. |
|
 |
Milvus_milvus
2020-09-02 15:09:40
|
95862
|
iratkozz be a "képfaragó természetfotós iskolába" és majd megkapod a képzést.
|
|
A hozzászólás:
 |
Emmzoli
2020-09-02 14:51:22
|
95861
|
Szerintem alap, hogy az ember tudja, hogy milyen fotót szeretne készíteni. Magam részéről például sosem ülök az erdővel szembe, mert az onnan kiváltó vadat nem tudom leválasztani a háttérről, akármit csinálok... Szóval a helyezkedésen rengeteg minden múlik!
Ez a fotó ISO1600-on, 320mm-en F6,3-as rekesszel, 1/60-ad záridővel készült FF géppel. A pofája éles, de a fara már nem. Ez abban a két esetben nem lenne így, ha nagyon kirekeszelném (viszont akkor a háttér sem lenne ilyen és valószínűleg életlenebb is lenne a disznó) vagy, ha jóval távolabb állna. A háttér akkor sem ilyen lenne...
Ami lényeges, hogy mindez kb. másodpercek alatt történik, szóval érdemes mindent előre beállítani, tudván azt, hogy eleve miféle képet szeretnénk. 
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|