Keresés

Részletes keresés

elefi Creative Commons License 2020-09-02 17:13:02 95865

Ez mar döfi, illetve röfi,  agyonrekeszelve a hatter is zavarobb lenne es a tobb zaj is rontana, szerintem is jobb igy.

Milvus_milvus Creative Commons License 2020-09-02 15:09:40 95862

iratkozz be a "képfaragó természetfotós iskolába" és majd megkapod a képzést.

 

 

A hozzászólás:
Emmzoli Creative Commons License 2020-09-02 14:51:22 95861

Szerintem alap, hogy az ember tudja, hogy milyen fotót szeretne készíteni. Magam részéről például sosem ülök az erdővel szembe, mert az onnan kiváltó vadat nem tudom leválasztani a háttérről, akármit csinálok... Szóval a helyezkedésen rengeteg minden múlik!

Ez a fotó ISO1600-on, 320mm-en F6,3-as rekesszel, 1/60-ad záridővel készült FF géppel. A pofája éles, de a fara már nem. Ez abban a két esetben nem lenne így, ha nagyon kirekeszelném (viszont akkor a háttér sem lenne ilyen és valószínűleg életlenebb is lenne a disznó) vagy, ha jóval távolabb állna. A háttér akkor sem ilyen lenne...

Ami lényeges, hogy mindez kb. másodpercek alatt történik, szóval érdemes mindent előre beállítani, tudván azt, hogy eleve miféle képet szeretnénk.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!