|
|
|
|
 |
The Dark Side of the Moon
2020-09-02 08:05:10
|
86616
|
Most olvastam utána, rosszul emlékeztem. A márványrák sajnos egyáltalán nem csak a meleg vizeket részesíti előnyben... És már itt van a Dunában is... :-( |
|
A hozzászólás:
 |
The Dark Side of the Moon
2020-09-02 07:57:18
|
86615
|
Meleg vizes kifolyókban írják nagyobb számú jelenlétét. Egyes helyeken írnak arról, hogy kezd alkalmazkodni a mi éghajlatunkhoz is. Azt gondolom, hogy utóbbitól függetlenül a tavadban sem fog nagyon megmaradni. |
|
Előzmény:
 |
janos 77
2020-09-02 07:47:51
|
86614
|
Márvány rákra, az apró és igénytelen a halak is szeretik |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|