|
|
|
|
 |
The Dark Side of the Moon
2020-09-01 20:50:32
|
86612
|
Az invazív fajták, amikről értekeztem korábban sokkal kevésbé finnyásak! Ott is megélnek, ahol az őshonos már visszaszorul a vízminőség stb miatt. |
|
A hozzászólás:
 |
RJancsi
2020-09-01 20:07:13
|
86611
|
Hacsak nem enni szeretnéd, elég "finnyás" állatok. Nagyon kényesek a víz minőségére. A folyami fajtáknak meg állandó vízáramlás is kell. Próbáltam a tavunkba telepíteni néhányat, de pár nap után elpusztultak. |
|
Előzmény:
 |
janos 77
2020-09-01 16:32:04
|
86610
|
Tud valaki eladó rákot? Vennék párat
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|