Keresés

Részletes keresés

The Dark Side of the Moon Creative Commons License 2020-09-01 20:50:32 86612

Az invazív fajták, amikről értekeztem korábban sokkal kevésbé finnyásak! Ott is megélnek, ahol az őshonos már visszaszorul a vízminőség stb miatt.

A hozzászólás:
RJancsi Creative Commons License 2020-09-01 20:07:13 86611

Hacsak nem enni szeretnéd, elég "finnyás" állatok. Nagyon kényesek a víz minőségére. A folyami fajtáknak meg állandó vízáramlás is kell. Próbáltam a tavunkba telepíteni néhányat, de pár nap után elpusztultak. 

Előzmény:
janos 77 Creative Commons License 2020-09-01 16:32:04 86610

Tud valaki eladó rákot? Vennék párat

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!