Keresés

Részletes keresés

Töck Jenő Creative Commons License 2020-09-01 13:55:53 96674

"Szerintetek, kifizessem őket teljesen és bízzak benne rendben lezárják az e-naplót, visszaadják a területet stb., "

 

NE!!!

A hozzászólás:
Ledesma Creative Commons License 2020-09-01 13:48:23 96673

Sziasztok!

 

Tanácsotokat kérném.

E-naplós házbővítésről van szó. Kőművesek befejezték a munkát. Megkaptam a számlát.

Voltak gondok a szorgalommal, sokszor sok telefon kellett hogy jöjjenek dolgozni. De befejezték.

Szerintetek, kifizessem őket teljesen és bízzak benne rendben lezárják az e-naplót, visszaadják a területet stb., vagy csak akkor fizessek ha mindezt megtették?

Esetleg fogjak vissza valamennyi pénzt amíg nem teljesült az e-naplós történet?

Kicsit tartok tőle, hogy kifizetem őket, aztán meg hívogathatom őket, hogy mikor csinálják meg az e-naplót.

Hogy szokott ez lenni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!