|
|
|
|
 |
Töck Jenő
2020-09-01 13:55:53
|
96674
|
"Szerintetek, kifizessem őket teljesen és bízzak benne rendben lezárják az e-naplót, visszaadják a területet stb., "
NE!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Ledesma
2020-09-01 13:48:23
|
96673
|
Sziasztok!
Tanácsotokat kérném.
E-naplós házbővítésről van szó. Kőművesek befejezték a munkát. Megkaptam a számlát.
Voltak gondok a szorgalommal, sokszor sok telefon kellett hogy jöjjenek dolgozni. De befejezték.
Szerintetek, kifizessem őket teljesen és bízzak benne rendben lezárják az e-naplót, visszaadják a területet stb., vagy csak akkor fizessek ha mindezt megtették?
Esetleg fogjak vissza valamennyi pénzt amíg nem teljesült az e-naplós történet?
Kicsit tartok tőle, hogy kifizetem őket, aztán meg hívogathatom őket, hogy mikor csinálják meg az e-naplót.
Hogy szokott ez lenni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|