|
|
|
|
 |
meggyespisti
2020-09-09 17:07:27
|
86651
|
Szia, jó a hétvége? Péntek reggeltől nekem OK. |
|
 |
meggyespisti
2020-09-01 09:21:12
|
86609
|
Ok, majd írj légyszi ha biztos lesz. |
|
A hozzászólás:
 |
The Dark Side of the Moon
2020-08-31 23:19:12
|
86608
|
Szia!
Igen es viheted majd. Most csak egy-egy napra megyek a telekre ahol a tavam van. A mostani hetvegen a balatoni nyaralomban leszek.valoszinuleg a kovetkezo hetvegen johetsz erte. |
|
Előzmény:
 |
meggyespisti
2020-08-31 20:14:20
|
86607
|
Szia, megvannak még a sügerek? 86570-en írtam rád. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|