Keresés

Részletes keresés

Milvus_milvus Creative Commons License 2020-09-01 11:24:07 95855

300 on nagyobb madárra ha mondjuk repül, siman rá nyomok 2.8 on, mert az olyan tárgytáv ahol minden éles lesz kis tulzassal., ha konverteres akkor meg ugyan olyan tavrol az inkabb madár részlet lesz. 300 on és 600 on nehez hasonlitani fotos szituaciokat mert azert ott van a gyutavban egy kérszeres szorzo

 

szoval ez meg ezert életszerütlen. nekem.

 

Amit képfaragó beszel ez egy az egyben életszerütlen.

 

 

A hozzászólás:
moTmeN Creative Commons License 2020-08-31 22:11:01 95854

Mondjuk egy dolgot nem vettel szamitasba a kalkulacioban. Siman megoldhato, hogy a csor is eles legyen f/5.6 rekesszel - tilt objektivvel. :P

Egyebkent szerintem van ertelme Kepfarago mondandojanak, csak nagyon tudalekosan probalja eloadni magat. Nyilvnvaloan a 100mm / 500mm hulyeseg, de ha arra gondolsz, hogy teszemazt a sasmadarat fotozva f/8 kornyeken lesz a teljes repkep eles, akkor mindegy, hogy a 300-as objektiveddel rekeszelsz, vagy a telekonverterrel egyutt. Ez igy egy ertelmes okolszabaly - aminek van nemi fizikai alapja. 

Előzmény:
Milvus_milvus Creative Commons License 2020-08-31 21:59:04 95853

5 / 5 on ál a fizika hívők és fizika tagadók aránya a csoportban :)

 

laposföld/chemtrail/covid5g jövő heten :)

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!