|
|
|
|
 |
moTmeN
2020-08-31 22:11:01
|
95854
|
Mondjuk egy dolgot nem vettel szamitasba a kalkulacioban. Siman megoldhato, hogy a csor is eles legyen f/5.6 rekesszel - tilt objektivvel. :P
Egyebkent szerintem van ertelme Kepfarago mondandojanak, csak nagyon tudalekosan probalja eloadni magat. Nyilvnvaloan a 100mm / 500mm hulyeseg, de ha arra gondolsz, hogy teszemazt a sasmadarat fotozva f/8 kornyeken lesz a teljes repkep eles, akkor mindegy, hogy a 300-as objektiveddel rekeszelsz, vagy a telekonverterrel egyutt. Ez igy egy ertelmes okolszabaly - aminek van nemi fizikai alapja. |
|
A hozzászólás:
 |
Milvus_milvus
2020-08-31 21:59:04
|
95853
|
5 / 5 on ál a fizika hívők és fizika tagadók aránya a csoportban :)
laposföld/chemtrail/covid5g jövő heten :)
|
|
Előzmény:
 |
IamCerb
2020-08-31 18:51:18
|
95852
|
Korrekt írás! Minuszoljatok nyugodtan |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|