Keresés

Részletes keresés

moTmeN Creative Commons License 2020-08-31 22:11:01 95854

Mondjuk egy dolgot nem vettel szamitasba a kalkulacioban. Siman megoldhato, hogy a csor is eles legyen f/5.6 rekesszel - tilt objektivvel. :P

Egyebkent szerintem van ertelme Kepfarago mondandojanak, csak nagyon tudalekosan probalja eloadni magat. Nyilvnvaloan a 100mm / 500mm hulyeseg, de ha arra gondolsz, hogy teszemazt a sasmadarat fotozva f/8 kornyeken lesz a teljes repkep eles, akkor mindegy, hogy a 300-as objektiveddel rekeszelsz, vagy a telekonverterrel egyutt. Ez igy egy ertelmes okolszabaly - aminek van nemi fizikai alapja. 

A hozzászólás:
Milvus_milvus Creative Commons License 2020-08-31 21:59:04 95853

5 / 5 on ál a fizika hívők és fizika tagadók aránya a csoportban :)

 

laposföld/chemtrail/covid5g jövő heten :)

 

 

 

 

Előzmény:
IamCerb Creative Commons License 2020-08-31 18:51:18 95852

Korrekt írás! Minuszoljatok nyugodtan

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!