Keresés

Részletes keresés

RJancsi Creative Commons License 2020-08-31 18:43:14 86601

"bezárulna a tápláléklánc körforgás" . A cifrarák ehető? Mert az volna az igazi körforgás. :P Igaz, téged nem esznek meg, de te etetheted a többi tólakót. :)

A hozzászólás:
The Dark Side of the Moon Creative Commons License 2020-08-31 18:35:29 86600

Egy hónapja a Balatonon sajnos az invazív cifrarák levedlett páncéljával találkoztam. Jelentettem is az észlelést a megfelelő hivatalos fórumon (Balaton-felvidéki Nemzeti Park), amit meg is köszöntek.

Jövő héten rákcsapdát helyezek ki az észlelés helyén. Elég valószínű, hogy fogok pár darabot. Még gondolkozom, hogy telepítsem a tavamba, vagy inkább várjak a nagyobb testű és értékesebb jelzőrákra.

 

Jót tenne a tavamnak, bezárulna a tápláléklánc körforgás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!