|
|
|
|
 |
RJancsi
2020-08-31 18:43:14
|
86601
|
"bezárulna a tápláléklánc körforgás" . A cifrarák ehető? Mert az volna az igazi körforgás. :P Igaz, téged nem esznek meg, de te etetheted a többi tólakót. :) |
|
A hozzászólás:
 |
The Dark Side of the Moon
2020-08-31 18:35:29
|
86600
|
Egy hónapja a Balatonon sajnos az invazív cifrarák levedlett páncéljával találkoztam. Jelentettem is az észlelést a megfelelő hivatalos fórumon (Balaton-felvidéki Nemzeti Park), amit meg is köszöntek.
Jövő héten rákcsapdát helyezek ki az észlelés helyén. Elég valószínű, hogy fogok pár darabot. Még gondolkozom, hogy telepítsem a tavamba, vagy inkább várjak a nagyobb testű és értékesebb jelzőrákra.
Jót tenne a tavamnak, bezárulna a tápláléklánc körforgás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|