|
|
|
|
 |
halaloszto
2020-09-01 07:15:06
|
96672
|
ha a betonon van hézag, akkor kell a kiegyenlítőre is. Kulonben ertelmetlen. |
|
 |
zöldeskékeks
2020-09-01 07:07:51
|
96671
|
Ami éppen kéznél van !! |
|
 |
jégkirálynő
2020-08-31 19:29:33
|
96670
|
Szerintem semmi profil nem kell. Az ipari padlót is 5*5-ös raszterben be szokták vágni legalább 5 cm-es mélységben |
|
A hozzászólás:
 |
tothcs1105
2020-08-31 12:14:11
|
96669
|
Sziasztok!
Önterülő aljzatkiegyenlítő használatánal milyen dilatációs profilt kell/kell-e alkalmazni két külön kiöntött szoba találkozásánál??
Üdv., Csaba |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|