Keresés

Részletes keresés

halaloszto Creative Commons License 2020-09-01 07:15:06 96672

ha a betonon van hézag, akkor kell a kiegyenlítőre is. Kulonben ertelmetlen.

zöldeskékeks Creative Commons License 2020-09-01 07:07:51 96671

Ami éppen kéznél van !!

jégkirálynő Creative Commons License 2020-08-31 19:29:33 96670

Szerintem semmi profil nem kell. Az ipari padlót is 5*5-ös raszterben be szokták vágni legalább 5 cm-es mélységben

A hozzászólás:
tothcs1105 Creative Commons License 2020-08-31 12:14:11 96669

Sziasztok!

Önterülő aljzatkiegyenlítő használatánal milyen dilatációs profilt kell/kell-e alkalmazni két külön kiöntött szoba találkozásánál??


Üdv.,
Csaba

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!