Keresés

Részletes keresés

Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-30 21:36:42 96666

Meg azért az sem árt ha nem fagy meg hajnalban.

A hozzászólás:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-30 21:35:48 96665

Ha hinni lehet a környezetvédőknek akkor melegszik a Föld éghajlata, ennek függvényében a 15-20 fokot tartanám ideálisnak. A ragasztón ott kell lennie, hogy milyen hőmérséklet határok között használható, azt figyelembe kell venni.

Előzmény:
gabo011 Creative Commons License 2020-08-30 14:26:13 96662

Akkor ilyen 10-15C közelében érdemes csinálni!?

Jó eséllyel októberben lesz az ideális hőmérséklet! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!