|
|
|
|
 |
Mekk Elek ezermester
2020-08-30 23:37:50
|
95536
|
Azok az ökölnyi lyukak a tetőléceknél már csak 3x5 centiek szoktak lenni, ráadásul nem a padlástérbe nyílnak, hanem a tetőlemez és az alatt lévő fólia közötti résbe.
De ha nálad valóban ilyen nagyok a padlás és a külvilág közötti lyukak és nincs fólia réteg a lemez alatt, akkor ez a sor lyuk valószínűleg bőven elég páraszellőzés lesz neked. |
|
A hozzászólás:
 |
mg02
2020-08-30 21:17:05
|
95535
|
A tetőlécre rögzített lemeznél, a léc és a lemez hullámai között kb. kézfejnyi nagyságú rések vannak méterenként 5 db, érre értettem a réseket. De legfeljebb amit ajánlottál építek be az ereszbe szellőző nyilasokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|