Keresés

Részletes keresés

Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-08-30 23:37:50 95536

Azok az ökölnyi lyukak a tetőléceknél már csak 3x5 centiek szoktak lenni, ráadásul nem a padlástérbe nyílnak, hanem a tetőlemez és az alatt lévő fólia közötti résbe.

De ha nálad valóban ilyen nagyok a padlás és a külvilág közötti lyukak és nincs fólia réteg a lemez alatt, akkor ez a sor lyuk valószínűleg bőven elég páraszellőzés lesz neked.

A hozzászólás:
mg02 Creative Commons License 2020-08-30 21:17:05 95535

A tetőlécre rögzített lemeznél, a léc és a lemez hullámai között kb. kézfejnyi nagyságú rések vannak méterenként 5 db, érre értettem a réseket. De legfeljebb amit ajánlottál építek be az ereszbe szellőző nyilasokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!