Keresés

Részletes keresés

csoer Creative Commons License 2020-08-31 07:19:35 86599

Rövid a memóriám, Te adtad a tippet, ami szerintem tuti bevált.

Először közel 10 000-ért akartam volna venni humbug cuccot, helyette a saját ingyenes nagyon megfelelt.

Sajnálom a tavi "balesetet" és az elpusztult halaidat.

A hozzászólás:
Dezodoros Ede Creative Commons License 2020-08-30 20:27:33 86598

Örülök,hogy működik a régi technika...apámék és szomszédjaik stb...a kertben is így védekeztek a veteményesben és a gyümölcsös részen is a madarak ellen...működött.

Előzmény:
csoer Creative Commons License 2020-08-29 09:10:44 86592

Öröm az ürömben. A többieket sajnálom.

Nálam is járt többször gém, a halak egy hétig nem jöttek felszín közelébe.

Ezen a fórumon kaptam a tippet és azóta 4 db cd lemez pörög bambusz végén a víz felszín felett, állandóan fénypászmákat szórva. Szerintem működik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!