|
|
|
|
 |
csoer
2020-08-31 07:19:35
|
86599
|
Rövid a memóriám, Te adtad a tippet, ami szerintem tuti bevált.
Először közel 10 000-ért akartam volna venni humbug cuccot, helyette a saját ingyenes nagyon megfelelt.
Sajnálom a tavi "balesetet" és az elpusztult halaidat. |
|
A hozzászólás:
 |
Dezodoros Ede
2020-08-30 20:27:33
|
86598
|
Örülök,hogy működik a régi technika...apámék és szomszédjaik stb...a kertben is így védekeztek a veteményesben és a gyümölcsös részen is a madarak ellen...működött. |
|
Előzmény:
 |
csoer
2020-08-29 09:10:44
|
86592
|
Öröm az ürömben. A többieket sajnálom.
Nálam is járt többször gém, a halak egy hétig nem jöttek felszín közelébe.
Ezen a fórumon kaptam a tippet és azóta 4 db cd lemez pörög bambusz végén a víz felszín felett, állandóan fénypászmákat szórva. Szerintem működik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|