|
|
|
|
 |
Milvus_milvus
2020-08-30 16:58:30
|
95847
|

5.6 600mm

f64 600mm
Teljesen jo, de okos ez a képfari :)
|
|
 |
Milvus_milvus
2020-08-30 16:51:29
|
95846
|
te nyertél :) 64 es rekeszt is tud :) lehet az lesz a jo
|
|
A hozzászólás:
 |
b.tomi77
2020-08-30 16:41:02
|
95844
|
Állítsd 22-es rekeszre. :D |
|
Előzmény:
 |
Milvus_milvus
2020-08-30 16:37:02
|
95842
|

tetelezzuk fel hogy ez egy kocsag feje, fotozzuk meg a ferdén álló csőrt ugy hogy a hatsó oszlop a szeme sikja
A csőr (modell kukorica csutka) 5.6 on kilog a fokuszbol
ugyan ez f13 as rekesznel igy nez ki

Lett egy drasztiksuan rövodebb zaridőnk, a dof növekedett minimalis mertekben, a csőr hegy ugyan ugy kilog a fokusz sikjabol.
ezert felesleges rekeszelni, az ok pedig az hogy a dof mértéke drasztikusan, meghatarozoan fűgg a gyujtotavolsagtol.
Mit nem lehet ezen érteni? Terepi emberekkel minden vitazni trivialisa dolgokrol?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|