Keresés

Részletes keresés

Csuklósbusz Creative Commons License 2020-08-31 02:56:48 96667

Ismét készítettem új fotókat a fura födémről. 

Feljárón keresztül van a kép de annyi látszik hogy téglák vannak betonhabarcsba rakva,  egy szál vassal soronként. Ki is esett már rengeteg.   A födémben nem látszik gerenda se,  Mintha poroszsüveg födém lenne de csarnokméretű fesztávon . Mert kívülről nézve még íves is kissé mert lapostetős az épület hogy lefollyon a víz. 

 

 Az alsó szint födéme viszont horcsik az tény.

A hozzászólás:
Csuklósbusz Creative Commons License 2020-08-30 14:41:14 96664

Ami megtéveszthetett titeket hogy az első képen ahol kipotyogva vannak a téglák az már az emeleti födém amelyet a földszintről a már elbontott emeleti feljáróból készítettem.  Ti a feljárót nézhettétek gerendának, de az emeleti födém gerendatávja annál sokkal nagyobb, nem is látszik a képen akkora,  de nem tudok felmenni így képet sem tudok róla jobbat csinálni.

Előzmény:
Csuklósbusz Creative Commons License 2020-08-30 14:38:47 96663

Na épp ez az, nem boltívesek a téglák, nomeg mint a képeimet is látszik néhol ki is potyogtak a téglák. :-)

 

Tehát horcsikhoz közelebb áll, de a tengelytáv annál is nagyobb. 

 

De akkor mi lehet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!