|
|
|
|
 |
Csuklósbusz
2020-08-31 02:56:48
|
96667
|
Ismét készítettem új fotókat a fura födémről.
Feljárón keresztül van a kép de annyi látszik hogy téglák vannak betonhabarcsba rakva, egy szál vassal soronként. Ki is esett már rengeteg. A födémben nem látszik gerenda se, Mintha poroszsüveg födém lenne de csarnokméretű fesztávon . Mert kívülről nézve még íves is kissé mert lapostetős az épület hogy lefollyon a víz.
 
Az alsó szint födéme viszont horcsik az tény.

|
|
A hozzászólás:
 |
Csuklósbusz
2020-08-30 14:41:14
|
96664
|
Ami megtéveszthetett titeket hogy az első képen ahol kipotyogva vannak a téglák az már az emeleti födém amelyet a földszintről a már elbontott emeleti feljáróból készítettem. Ti a feljárót nézhettétek gerendának, de az emeleti födém gerendatávja annál sokkal nagyobb, nem is látszik a képen akkora, de nem tudok felmenni így képet sem tudok róla jobbat csinálni. |
|
Előzmény:
 |
Csuklósbusz
2020-08-30 14:38:47
|
96663
|
Na épp ez az, nem boltívesek a téglák, nomeg mint a képeimet is látszik néhol ki is potyogtak a téglák. :-)
Tehát horcsikhoz közelebb áll, de a tengelytáv annál is nagyobb.
De akkor mi lehet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|