Keresés

Részletes keresés

Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-30 21:35:48 96665

Ha hinni lehet a környezetvédőknek akkor melegszik a Föld éghajlata, ennek függvényében a 15-20 fokot tartanám ideálisnak. A ragasztón ott kell lennie, hogy milyen hőmérséklet határok között használható, azt figyelembe kell venni.

A hozzászólás:
gabo011 Creative Commons License 2020-08-30 14:26:13 96662

Akkor ilyen 10-15C közelében érdemes csinálni!?

Jó eséllyel októberben lesz az ideális hőmérséklet! :-)

Előzmény:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-30 13:15:08 96661

Burkolható, de semleges hőmérsékleten (vagy annak közelében) jobb, tovább bírja. Semleges hőmérséklet az előforduló leghidegebb és legmelegebb átlaga. A ragasztónak van egy max. alakváltozó képessége, ha kétirányban fordul elő alakváltozás (pl. 1 mm, az összesen 1+1 mm, tehát 2mm, ha az egyik széléről indítom akkor is 1 mm, tehát a fele)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!