|
|
|
|
 |
Töck Jenő
2020-08-30 21:35:48
|
96665
|
Ha hinni lehet a környezetvédőknek akkor melegszik a Föld éghajlata, ennek függvényében a 15-20 fokot tartanám ideálisnak. A ragasztón ott kell lennie, hogy milyen hőmérséklet határok között használható, azt figyelembe kell venni. |
|
A hozzászólás:
 |
gabo011
2020-08-30 14:26:13
|
96662
|
Akkor ilyen 10-15C közelében érdemes csinálni!?
Jó eséllyel októberben lesz az ideális hőmérséklet! :-) |
|
Előzmény:
 |
Töck Jenő
2020-08-30 13:15:08
|
96661
|
Burkolható, de semleges hőmérsékleten (vagy annak közelében) jobb, tovább bírja. Semleges hőmérséklet az előforduló leghidegebb és legmelegebb átlaga. A ragasztónak van egy max. alakváltozó képessége, ha kétirányban fordul elő alakváltozás (pl. 1 mm, az összesen 1+1 mm, tehát 2mm, ha az egyik széléről indítom akkor is 1 mm, tehát a fele) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|