Keresés

Részletes keresés

Misszi7 Creative Commons License 2020-08-29 18:38:43 96651

köszi, azt mikor kellene rátenni?

A hozzászólás:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-29 18:36:34 96650

Gondolom sok volt a keverővíz, plasztifikátor (NEM WU2) jobb lett volna. Javító habarcs.

Előzmény:
Misszi7 Creative Commons License 2020-08-29 18:23:51 96648

Szia, igaz már régen volt ez az írásod, de megkérdezhetem mi történt ezzel, ki kellett javítani a hibát, hogyan ment tovább a dolog, mert sajnos mi is pont ilyen helyzetbe kerültünk, kengyelenként repedések jelentek meg a betonozás közben, így száradt már meg.

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!