|
|
|
|
 |
Misszi7
2020-08-29 18:38:43
|
96651
|
köszi, azt mikor kellene rátenni? |
|
A hozzászólás:
 |
Töck Jenő
2020-08-29 18:36:34
|
96650
|
Gondolom sok volt a keverővíz, plasztifikátor (NEM WU2) jobb lett volna. Javító habarcs. |
|
Előzmény:
 |
Misszi7
2020-08-29 18:23:51
|
96648
|
Szia, igaz már régen volt ez az írásod, de megkérdezhetem mi történt ezzel, ki kellett javítani a hibát, hogyan ment tovább a dolog, mert sajnos mi is pont ilyen helyzetbe kerültünk, kengyelenként repedések jelentek meg a betonozás közben, így száradt már meg.
Köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|