Keresés

Részletes keresés

Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-29 18:36:34 96650

Gondolom sok volt a keverővíz, plasztifikátor (NEM WU2) jobb lett volna. Javító habarcs.

A hozzászólás:
Misszi7 Creative Commons License 2020-08-29 18:23:51 96648

Szia, igaz már régen volt ez az írásod, de megkérdezhetem mi történt ezzel, ki kellett javítani a hibát, hogyan ment tovább a dolog, mert sajnos mi is pont ilyen helyzetbe kerültünk, kengyelenként repedések jelentek meg a betonozás közben, így száradt már meg.

Köszi

Előzmény:
mike1 Creative Commons License 2017-09-16 22:22:54 81642

Sziasztok, 

 

Tegnap öntötték a koszorút és ma ez a látvány fogadott, ez mennyire normális? Nagyjából végig ilyen repedések látszanak. Ráadásul egy 4-5 méteres szakaszon a szelemen csavarok nem lettek berakva (talán elfogyott?)...azt hogy pótolják majd? ME-t és Kivitelezőt még nem sikerült elérnem....

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!