|
|
|
|
 |
Töck Jenő
2020-08-29 18:36:34
|
96650
|
Gondolom sok volt a keverővíz, plasztifikátor (NEM WU2) jobb lett volna. Javító habarcs. |
|
A hozzászólás:
 |
Misszi7
2020-08-29 18:23:51
|
96648
|
Szia, igaz már régen volt ez az írásod, de megkérdezhetem mi történt ezzel, ki kellett javítani a hibát, hogyan ment tovább a dolog, mert sajnos mi is pont ilyen helyzetbe kerültünk, kengyelenként repedések jelentek meg a betonozás közben, így száradt már meg.
Köszi |
|
Előzmény:
 |
mike1
2017-09-16 22:22:54
|
81642
|
Sziasztok,
Tegnap öntötték a koszorút és ma ez a látvány fogadott, ez mennyire normális? Nagyjából végig ilyen repedések látszanak. Ráadásul egy 4-5 méteres szakaszon a szelemen csavarok nem lettek berakva (talán elfogyott?)...azt hogy pótolják majd? ME-t és Kivitelezőt még nem sikerült elérnem....
   
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|