|
|
|
|
 |
JAMIE222
2020-08-28 08:12:28
|
96636
|
Dehogy a kérdező is kapjon valami választ, szvsz egy fenyőgerendát nem ásnék le a földbe, előbb-utóbb tönkreteszi a nedvesség, bárhogyan is próbáljuk védeni. |
|
A hozzászólás:
 |
JAMIE222
2020-08-28 08:04:05
|
96635
|
Ez már ízlés kérdése, hogy vesz valamit az ember készen és beássa, vagy inkább önt oda újat betonból. |
|
Előzmény:
 |
Töck Jenő
2020-08-27 22:44:39
|
96634
|
és kipótolnám a hiányt valami készen vett betontalppal."
Ha el kell vágnom az oszlopot és a hiányt pótolni egy talppal akkor annál megkérdőjelezhető, hogy az mekkora szélnek képes ellenállni. Hacsak a régi helyére nem ássák be. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|