Keresés

Részletes keresés

JAMIE222 Creative Commons License 2020-08-28 08:12:28 96636

Dehogy a kérdező is kapjon valami választ, szvsz egy fenyőgerendát nem ásnék le a földbe, előbb-utóbb tönkreteszi a nedvesség, bárhogyan is próbáljuk védeni.

A hozzászólás:
JAMIE222 Creative Commons License 2020-08-28 08:04:05 96635

Ez már ízlés kérdése, hogy vesz valamit az ember készen és beássa, vagy inkább önt oda újat betonból.

Előzmény:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-27 22:44:39 96634

és kipótolnám a hiányt valami készen vett betontalppal."

 

Ha el kell vágnom az oszlopot és a hiányt pótolni egy talppal akkor annál megkérdőjelezhető, hogy az mekkora szélnek képes ellenállni. Hacsak a régi helyére nem ássák be.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!