Keresés

Részletes keresés

JAMIE222 Creative Commons License 2020-08-27 21:02:29 96629

Merugye nem földbe öntött betontömbökön szokták állni a hasonló tetők.....

A hozzászólás:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-27 20:38:35 96628

Most már csak a szelet kell megkérdezni, hogy mit szól hozzá.

Előzmény:
JAMIE222 Creative Commons License 2020-08-27 20:32:46 96627

Én elvágnám az oszlopot és kipótolnám a hiányt valami készen vett betontalppal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!