|
|
|
|
 |
Töck Jenő
2020-08-27 22:44:39
|
96634
|
és kipótolnám a hiányt valami készen vett betontalppal."
Ha el kell vágnom az oszlopot és a hiányt pótolni egy talppal akkor annál megkérdőjelezhető, hogy az mekkora szélnek képes ellenállni. Hacsak a régi helyére nem ássák be. |
|
 |
Töck Jenő
2020-08-27 20:38:35
|
96628
|
Most már csak a szelet kell megkérdezni, hogy mit szól hozzá. |
|
A hozzászólás:
 |
JAMIE222
2020-08-27 20:32:46
|
96627
|
Én elvágnám az oszlopot és kipótolnám a hiányt valami készen vett betontalppal. |
|
Előzmény:
 |
hantorish
2020-08-27 19:57:14
|
96626
|
Sziasztok,
Adott egy 15x15-ös pergola láb (fenyő). Meg szeretnénk emelni a föld szintjét 20 cm-rel, így a láb köré is földet kellene raknunk, de nyílván ezt "nyersen" nem szeretnénk. Milyen megoldást javasolnátok, amivel "vízhatlan" módon szigetelhetném a föld alá került fenyőlábat?
Köszi előre is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|