Keresés

Részletes keresés

Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-27 22:44:39 96634

és kipótolnám a hiányt valami készen vett betontalppal."

 

Ha el kell vágnom az oszlopot és a hiányt pótolni egy talppal akkor annál megkérdőjelezhető, hogy az mekkora szélnek képes ellenállni. Hacsak a régi helyére nem ássák be.

Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-27 20:38:35 96628

Most már csak a szelet kell megkérdezni, hogy mit szól hozzá.

A hozzászólás:
JAMIE222 Creative Commons License 2020-08-27 20:32:46 96627

Én elvágnám az oszlopot és kipótolnám a hiányt valami készen vett betontalppal.

Előzmény:
hantorish Creative Commons License 2020-08-27 19:57:14 96626

Sziasztok, 

 

Adott egy 15x15-ös pergola láb (fenyő). Meg szeretnénk emelni a föld szintjét 20 cm-rel, így a láb köré is földet kellene raknunk, de nyílván ezt "nyersen" nem szeretnénk. Milyen megoldást javasolnátok, amivel "vízhatlan" módon szigetelhetném a föld alá került fenyőlábat?

 

Köszi előre is. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!