|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
GPS
2020-08-27 19:52:05
|
98510
|
Az autogyartas akkor is autogyartas ha villany hajtja a jarmuvet meg akkor is ha benzin.
Aha, persze.
Az óragyártás is ilyen: rugós órát gyártani, vagy kvarcórát- az szinte ugyanaz - csak annyi a különbség, hogy az egyiket rugó hajtja - a másikat meg elem.
Aki 100 éve gyárt rugós órát - az egész biztos, hogy jobb kvarcórát is gyárt - mint az aki csak 10 éve kezdte.
Annyiból igazad van, hogy óraszíj az kell mindkettőre.
. |
|
Előzmény:
 |
Pink Fluffy Unicorn
2020-08-27 19:21:25
|
98509
|
" az lenne a legjobb megoldas, ha szetvalasztanak öket. Minden nagyobb gyartonak lenne egy ICE gyarto resze (Resz A) ... es lenne egy EV resze (Resz B). "
Marhasag. A jelenlegi gyartok versenyelonye az ujakkal szemben pont a meglevo strukturak. Az autogyartas akkor is autogyartas ha villany hajtja a jarmuvet meg akkor is ha benzin. A kulonbseg a teljes cegre es az osszes folyamatra tekintve kisebb mint 10%, de ettol joval nagyobb aranyban ujulnak meg a cegek evrol evre, ugyhogy igazabol ezt eszre sem fogjak venni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|