|
|
|
|
 |
Novics
2020-08-30 22:10:56
|
7632
|
Elkelt.
Sziasztok!
Eladóvá vált szeretett - de tényleg, nem csak duma! :) - X100T szettem.
A gép tökéletesen működik, az objektív karcmentes, a ház már nem annyira. Az EVF/OVF váltó karon van némi kopás, illetve a vállpánt karikája koptatta meg a festést a bal oldalon. (Képek mellékelve.)
Amit adok hozzá: 2 db gyári akkumulátor 1 db gyári töltő 1 db bőr tok (tényleg bőr, nem filléres vacak) 1 db bőr vállpánt (egy kiselejtezett sugárzásmérő táskájáról kukáztam) 1 db Fujifilm vállpánt 1 db Fujifilm napellenző 1 db utángyártott napellenző 3 db-os Hoya szűrőcsomag. (UV, polár, ND8)
Ár: 195 000 HUF
A gép Tolnán van, de komoly érdeklődő esetén rugalmas vagyok a személyes találkozás helyét illetően. (Nem, Debrecenbe akkor sem megyek el.) Némi átfutási idővel Budapesti megtekintés is szóba jöhet.
Futár a vevő terhére megoldható. |
|
 |
Novics
2020-08-26 22:37:06
|
7620
|
Bocsi, a gyári szám lemaradt: 44M0760* |
|
A hozzászólás:
 |
Novics
2020-08-26 22:34:35
|
7619
|
Sziasztok!
Eladóvá vált szeretett - de tényleg, nem csak duma! :) - X100T szettem.
A gép tökéletesen működik, az objektív karcmentes, a ház már nem annyira. Az EVF/OVF váltó karon van némi kopás, illetve a vállpánt karikája koptatta meg a festést a bal oldalon. (Képek mellékelve.)
Amit adok hozzá: 2 db gyári akkumulátor 1 db gyári töltő 1 db bőr tok (tényleg bőr, nem filléres vacak) 1 db bőr vállpánt (egy kiselejtezett sugárzásmérő táskájáról kukáztam) 1 db Fujifilm vállpánt 1 db Fujifilm napellenző 1 db utángyártott napellenző 3 db-os Hoya szűrőcsomag. (UV, polár, ND8)
Ár: 195 000 HUF
A gép Tolnán van, de komoly érdeklődő esetén rugalmas vagyok a személyes találkozás helyét illetően. (Nem, Debrecenbe akkor sem megyek el.) Némi átfutási idővel Budapesti megtekintés is szóba jöhet.
Futár a vevő terhére megoldható.
    
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|