|
|
|
|
 |
szilentium2
2020-08-26 21:48:52
|
95524
|
Nálunk is az van/volt ... ahhoz , hogy használni is lehessen kellett rá egy misung simítás . |
|
A hozzászólás:
 |
Mekk Elek ezermester
2020-08-26 21:46:37
|
95523
|
Aki látott már salakbetont, az tudja, hogy arról étkezni akkor sem steril dolog, ha nincsenek rajta elhullott üveg hajszálak. |
|
Előzmény:
 |
szilentium2
2020-08-26 20:31:01
|
95522
|
Miért szedné fel ? Azért tesz gyapotot , mert nem akarja használni a padlást tárolásra . Karbantartó jellegű ideiglenes felszedés ( pl. útnyitás ) esetén meg nem kell takarítani . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|