Keresés

Részletes keresés

szilentium2 Creative Commons License 2020-08-26 21:48:52 95524

Nálunk is az van/volt ... ahhoz , hogy használni is lehessen kellett rá egy misung simítás . 

A hozzászólás:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-08-26 21:46:37 95523

Aki látott már salakbetont, az tudja, hogy arról étkezni akkor sem steril dolog, ha nincsenek rajta elhullott üveg hajszálak.

Előzmény:
szilentium2 Creative Commons License 2020-08-26 20:31:01 95522

Miért szedné fel ? Azért tesz gyapotot , mert nem akarja használni a padlást tárolásra . Karbantartó jellegű ideiglenes felszedés ( pl. útnyitás ) esetén meg nem kell takarítani .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!