|
|
|
|
 |
szilentium2
2020-08-26 20:31:01
|
95522
|
Miért szedné fel ? Azért tesz gyapotot , mert nem akarja használni a padlást tárolásra . Karbantartó jellegű ideiglenes felszedés ( pl. útnyitás ) esetén meg nem kell takarítani . |
|
A hozzászólás:
 |
Házas Ember
2020-08-26 17:42:41
|
95521
|
Próbáltad már a lerakott kőzetgyapot táblák felszedése után a kosszal keveredett gyapotszálakat, az ottmaradó vegyes törmeléket összeszedni a betonfelületről? |
|
Előzmény:
 |
szilentium2
2020-08-26 17:20:46
|
95520
|
Mitől lenne az praktikus ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|