Keresés

Részletes keresés

Házas Ember Creative Commons License 2020-08-26 17:42:41 95521

Próbáltad már a lerakott kőzetgyapot táblák felszedése után a kosszal keveredett gyapotszálakat, az ottmaradó vegyes törmeléket összeszedni a betonfelületről?

A hozzászólás:
szilentium2 Creative Commons License 2020-08-26 17:20:46 95520

Mitől lenne az praktikus ? 

Előzmény:
Házas Ember Creative Commons License 2020-08-26 12:20:15 95517

A te esetedben a béléstestes a födém és a rajta lévő salakbeton párazáró rétegnek számít, tehát hő és páratechnikai okokból felesleges a kőzetgyapot alá építési fóliát tenni.

 

Egyéb okokból én tennék, mert praktikusabb ha a kőzetgyapot nem a betonra van fektetve, hanem van egy elválasztó réteg a beton és a gyapot között.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!