|
|
|
|
 |
Mekk Elek ezermester
2020-08-26 12:32:30
|
95519
|
Ne legyél annyira büszke, te is egy napig gondolkodtál a megfejtésen, mire rájöttél, hogy az a vessző csupán optikai csalódás. |
|
A hozzászólás:
 |
Házas Ember
2020-08-26 12:26:10
|
95518
|
Mivel az összefolyónak az átmérőjét adta meg, a padlószigetelésnek pedig a vastagságát, így a kérdésedre a válasz az, hogy a 20 cm nem egyenlő 14 cm-el, de gondolom, hogy erre magadtól is rájöttél. |
|
Előzmény:
 |
Mekk Elek ezermester
2020-08-26 10:54:11
|
95516
|
"20 cm átmérőben, oda nem lehet tenni a padlóba hőszigetelést, 14 cm lenne"
20 cm = 14 cm? Ez valami rejtvény?
Ez a lefolyó lefolyó vékony műanyagból és levegőből áll, tehát nem veszélyesen, de azért hőhíd. Nem lesz kellemes mezítláb rálépve, ha alatta a szelőbeton jóval hidegebb a lakásnál, persze a ráfolyó meleg víz pár másodperc alatt fel tudja melegíteni.
Ha alá is tennél pár centi jókemény XPS-t, az szerintem sokat javítana a dolgon (és jót tenne a kifolyó cső lejtésének is) minél vastagabb elfér alá annál jobb hőtechnikailag. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|