Keresés

Részletes keresés

estvan111 Creative Commons License 2020-08-28 21:51:34 1669

Ez most vicc? Mért nem írtad ide az árát.

A hozzászólás:
Kockainside Creative Commons License 2020-08-26 09:25:01 1668

Sziasztok, van egy eladósorba került NX30 kitem és egy 50-200-as OISIII objektívem hozzá.

 

KÉPEK, ÁR, INFO ITT:

https://www.jofogas.hu/fejer/Samsung_NX30_KIT__18_55mm_f3_5___5_6____Samsung_50_200mm_f4___5_6_108509663.htm

 

Ha hivatkozol erre a fórumra akkor van alku, de a KIT-et nem bontom meg.

 

Üdvözlettel,

Kockainside

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!