Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2020-08-25 08:17:38 87361

Ez igen! Nagylelkűség a főnökasszonytól, hogy segít a gyámoltalan kétlábúakon, akik még az esőt sem érzik meg!

A hozzászólás:
trizs77 Creative Commons License 2020-08-25 07:00:36 87359

Főnök asszonyunk májustól-októberig a kertbe él.

Naponta bejön, elfogadja az ételt, enged egy kis símogatást, azután megy ki a dolgára.

A nap 24 órájából kb. 23 órát a kertben, kertjeiben tölt.

 

Előfordul, hogy sép napsütéses napon egyszer csak - indokolatlanul - megjeleni.

Nem kér kaját hanem felül az ablakpárkányra.

Néz kifelé a szép időbe.

De ez csalóka.

Ilyenkor tudvalevő, hogy 30-60 percen belül eső lesz.

Tehát iszkiri ki a kertbe, beszedni az ott száradó ruhákat.

 

És tényleg.

Eltelik a 30-60 perc és jön az eső.

Így működik a házi időjósunk nyáron.

 

Ha megjön az eső, otthagyja az ablakpárkányt.

Felugrik az ágyra, kinyújtózik majd egy méteresre, vagy összegömbölyödik mint egy kakaós csiga és hatalmasat alszik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!