|
|
|
|
 |
badmad
2020-08-25 09:23:24
|
96471
|
Ez már működik LED monitorokkal is? |
|
A hozzászólás:
 |
WLPG
2020-08-24 16:21:33
|
96467
|
Sziasztok !
Eladó egy Datacolor Spyder 4 Express monitorkalibráló.
Gyári dobozban, fénytől védve tárolt.
Mivel 2015-ben már kaptam egy újabb, 5. generációst, azóta nem volt használva. Hibátlan, kifogástalan, új állapotban.
Rendszeres szoftver frissítést kapott a gyártótól, így win10 64 bites rendszerrel is használható.
Garanciája már lejárt.
Ár : 20’000,- forint
Érdeklődni lehet : strayerlesbauer@gmail.com
Átvehető Budapesten a XIX. kerületben.
  
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|