Keresés

Részletes keresés

Házas Ember Creative Commons License 2020-08-26 12:20:15 95517

A te esetedben a béléstestes a födém és a rajta lévő salakbeton párazáró rétegnek számít, tehát hő és páratechnikai okokból felesleges a kőzetgyapot alá építési fóliát tenni.

 

Egyéb okokból én tennék, mert praktikusabb ha a kőzetgyapot nem a betonra van fektetve, hanem van egy elválasztó réteg a beton és a gyapot között.

szilentium2 Creative Commons License 2020-08-23 22:29:05 95512

A filces cserepes lemezről nem csöpög a víz ( max , ha akkora a vihar , hogy az illesztéseken betolja a szél ). Alája nem kell semmi .

A hozzászólás:
jason0 Creative Commons License 2020-08-23 19:11:45 95511

Vissza olvastam én, pont kunberci vettette fel a födém szigetelés, de bele keverte a tető szigetelést és elvesztem benne. Nekem csak filces cserepes lemez van a tetőn, semmilyen fólia nincs és nincs beépítve padlástér. De visszább olvasgatok még.

Előzmény:
szilentium2 Creative Commons License 2020-08-22 16:06:34 95510

Nem kell alá semmi . Olvass vissza .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!