|
|
|
|
 |
Házas Ember
2020-08-26 12:20:15
|
95517
|
A te esetedben a béléstestes a födém és a rajta lévő salakbeton párazáró rétegnek számít, tehát hő és páratechnikai okokból felesleges a kőzetgyapot alá építési fóliát tenni.
Egyéb okokból én tennék, mert praktikusabb ha a kőzetgyapot nem a betonra van fektetve, hanem van egy elválasztó réteg a beton és a gyapot között. |
|
 |
szilentium2
2020-08-23 22:29:05
|
95512
|
A filces cserepes lemezről nem csöpög a víz ( max , ha akkora a vihar , hogy az illesztéseken betolja a szél ). Alája nem kell semmi . |
|
A hozzászólás:
 |
jason0
2020-08-23 19:11:45
|
95511
|
Vissza olvastam én, pont kunberci vettette fel a födém szigetelés, de bele keverte a tető szigetelést és elvesztem benne. Nekem csak filces cserepes lemez van a tetőn, semmilyen fólia nincs és nincs beépítve padlástér. De visszább olvasgatok még. |
|
Előzmény:
 |
szilentium2
2020-08-22 16:06:34
|
95510
|
Nem kell alá semmi . Olvass vissza . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|