|
|
|
|
 |
jason0
2020-08-23 19:11:45
|
95511
|
Vissza olvastam én, pont kunberci vettette fel a födém szigetelés, de bele keverte a tető szigetelést és elvesztem benne. Nekem csak filces cserepes lemez van a tetőn, semmilyen fólia nincs és nincs beépítve padlástér. De visszább olvasgatok még. |
|
A hozzászólás:
 |
szilentium2
2020-08-22 16:06:34
|
95510
|
Nem kell alá semmi . Olvass vissza . |
|
Előzmény:
 |
jason0
2020-08-22 14:20:13
|
95509
|
Sziasztok
Kőzetgyapot táblák alá kell fóliát raknom, ha betongerendás, béléstestes a födém és salakbeton van rajta?
Mert ajáltak sima építési fóliát alá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|