Keresés

Részletes keresés

jason0 Creative Commons License 2020-08-23 19:11:45 95511

Vissza olvastam én, pont kunberci vettette fel a födém szigetelés, de bele keverte a tető szigetelést és elvesztem benne. Nekem csak filces cserepes lemez van a tetőn, semmilyen fólia nincs és nincs beépítve padlástér. De visszább olvasgatok még.

A hozzászólás:
szilentium2 Creative Commons License 2020-08-22 16:06:34 95510

Nem kell alá semmi . Olvass vissza .

Előzmény:
jason0 Creative Commons License 2020-08-22 14:20:13 95509

Sziasztok

Kőzetgyapot táblák alá kell fóliát raknom, ha betongerendás, béléstestes a födém és salakbeton van rajta?

Mert ajáltak sima építési fóliát alá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!