|
|
|
|
 |
Mekk Elek ezermester
2020-08-24 00:22:43
|
95513
|
"Kőzetgyapot táblák alá kell fóliát raknom, ha betongerendás, béléstestes a födém és salakbeton van rajta?"
Ne tegyél. |
|
 |
szilentium2
2020-08-22 16:06:34
|
95510
|
Nem kell alá semmi . Olvass vissza . |
|
A hozzászólás:
 |
jason0
2020-08-22 14:20:13
|
95509
|
Sziasztok
Kőzetgyapot táblák alá kell fóliát raknom, ha betongerendás, béléstestes a födém és salakbeton van rajta?
Mert ajáltak sima építési fóliát alá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|