|
|
|
|
 |
JAMIE222
2020-08-21 08:44:30
|
96591
|
Biztosan nem hagynám így, sok évig fogjátok nézegetni, használni és szentségelni miatta. Ha kevés a zsé, inkább halasszátok el a bulit és gyűjtsetek hozzá. |
|
A hozzászólás:
 |
Opportunities
2020-08-20 21:11:50
|
96589
|
Persze mértem 5 cm magasabb a külső része :(, ekkor még csak vízben van. Mindegy lerakom valahogy, bár félek tőle. Az volt a gondolatom hogy fózolom a lapokat :D |
|
Előzmény:
 |
JAMIE222
2020-08-20 09:09:51
|
96580
|
Teknő két szélét mérted vízmértékkel? Ha külső szél 2-3 centivel alacsonyabb végig, akkor lehet nem is kell csiszolni, csak feltölteni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|