Keresés

Részletes keresés

JAMIE222 Creative Commons License 2020-08-21 08:44:30 96591

Biztosan nem hagynám így, sok évig fogjátok nézegetni, használni és szentségelni miatta. Ha kevés a zsé, inkább halasszátok el a bulit és gyűjtsetek hozzá.

A hozzászólás:
Opportunities Creative Commons License 2020-08-20 21:11:50 96589

Persze mértem 5 cm magasabb a külső része :(, ekkor még csak vízben van. Mindegy lerakom valahogy, bár félek tőle. Az volt a gondolatom hogy fózolom a lapokat :D

Előzmény:
JAMIE222 Creative Commons License 2020-08-20 09:09:51 96580

Teknő két szélét mérted vízmértékkel? Ha külső szél 2-3 centivel alacsonyabb végig, akkor lehet nem is kell csiszolni, csak feltölteni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!